Annoona

2,80 

Annoona (100%)

, ,

Kuivatatud annoona pärineb annona perekonda kuuluvate viljadest. See puuvili on pärit Kesk-Ameerikast ja sellel omab kasulikke omadusi. Kuivatatud annoona on tumerohelise kuni pruuni värvusega ning sellel on magushapu maitse ja meeldiv aroom.

Siin on mõned kuivatatud annoona kasulikud omadused:

  1. Antioksüdantide allikas: Kuivatatud annoonas leiduvad antioksüdandid, näiteks C-vitamiin ja flavonoidid, aitavad kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest ning võivad aidata vähendada põletikku organismis.
  2. Vitamiinide ja mineraalide allikas: See kuivatatud puuvili sisaldab mitmeid olulisi vitamiine ja mineraale, sealhulgas C-vitamiini, A-vitamiini, kaaliumi ja magneesiumi. Need toitained on olulised immuunsüsteemi tugevdamiseks, südame tervise edendamiseks ning lihaste ja närvisüsteemi normaalseks funktsioneerimiseks.
  3. Seedimise toetamine: Kuivatatud annoona sisaldab kiudaineid, mis aitavad seedimist reguleerida, soolestiku tervist parandada ja seedetrakti häireid, nagu kõhukinnisus, ennetada.
  4. Kaaliumi allikas: Kuivatatud annoonas leiduv kaalium on oluline elektrolüüt, mis aitab reguleerida vererõhku, säilitada südame tervist ning tasakaalustada keha vedelikutasakaalu.
  5. Antioksüdantsed ja põletikuvastased omadused: Kuivatatud annoona sisaldab ühendeid nagu anonaiin ja asetogeenid, millel on tugevad antioksüdantsed ja põletikuvastased omadused. Need ühendid võivad aidata vähendada põletikku kehas ning kaitsta rakke ja kudesid kahjustuste eest.

On oluline märkida, et kuivatatud annoona võib olla mürgine, kui seda tarbitakse liigselt või ebasobivalt. Soovitav on seda tarbida mõõdukalt ning vajadusel konsulteerida arsti või toitumisspetsialistiga, et saada täpsemat teavet selle puuvilja tarbimise kohta ja selle sobivuse kohta teie individuaalsele tervisele.

Shopping Cart
Annoona
2,80 Vali
Scroll to Top