Kuivatatud hurmaa

2,70 

Kuivatatud hurmaa (100%)
Päritolu: Aserbaidžaan

,

Huvitav teada

Hurmaa on troopiline puuvili, mis on pärit Aasiast ja leidnud oma tee paljudesse maailma nurkadesse. Kuivatatud hurmaa on helepruuni värvi ja magusa maitsega puuvili. Hurmaa viljad on pehmed ja lihtsasti näritavad ning neil on intensiivne maitse.

Kasulikud omadused

Kuivatatud hurmaad säilitavad paljud hurmaa kasulikud omadused ning neil on mitmeid tervisega seotud eeliseid, sealhulgas:

  1. Kiudaineterikas: Kuivatatud hurmaad on hea kiudainete allikas. Kiudained toetavad seedimist, soodustavad regulaarset roojamist ja aitavad hoida seedesüsteemi tervena.
  2. Antioksüdandid: Kuivatatud hurmaad sisaldavad antioksüdante, nagu näiteks C-vitamiin ja beetakaroteen. Antioksüdandid aitavad kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest ning toetavad üldist tervist ja immuunsüsteemi.
  3. Energialaeng: Kuivatatud hurmaad sisaldavad looduslikke suhkruid, mis annavad kehale energiat. Need võivad olla kasulikud kiireks energialaksuks enne treeningut või aktiivset päeva.
  4. Mineraalid: Kuivatatud hurmaad sisaldavad erinevaid mineraale, sealhulgas kaaliumi, magneesiumi ja rauda. Need mineraalid on olulised keha tervislikuks toimimiseks, sealhulgas närvisüsteemi, lihaste ja südame funktsioonide toetamiseks.
  5. Vähese rasvasisaldusega: Kuivatatud hurmaad on suhteliselt madala rasvasisaldusega ja neid saab lisada tervisliku toitumise osana.

Kuivatatud hurmaad on mugav ja toitev suupiste ning neid saab süüa otse või kasutada erinevate toitude, nagu küpsetised, salatid, hommikusöögihelbed ja magustoidud, valmistamisel. Need on saadaval paljudes toidupoodides ja tervisepoodides.

Shopping Cart
Kuivatatud hurmaa
2,70 Vali
Scroll to Top